UA-188364234-1 UA-188364234-1
 
IMG_9857.jpg

Р ади вітати Вас в нашому інтернет-магазині торгової марки VALIENTE.  Ми   - молода компанія, яка постійно розвивається, створена фахівцями, що мають багаторічний досвід у виготовленні виробів з натуральної шкіри.

       

VALIENTE - це якісне виконання зручною, гарного, модного взуття та сумок! Технологи і менеджери нашої компанії постійно їздять і обмінюються досвідом з колегами на фабриках європейських партнерів. Наш девіз - активне прагнення до нового, бажання зробити краще і бути першими! Всі ці якості відобразилися в назві торгової марки Valiente, що в перекладі з іспанської - активна, енергійна, єдина в своєму роді!

           

Як виробник, ми стежимо за тенденціями моди і постійно поповнюємо асортимент цікавими новинками, що дозволяє нам підтримувати ексклюзивний асортимент, який залишається в тренді завжди! Висококласні матеріали, оригінальний стильний дизайн і бездоганний рівень виготовлення дозволяють нашим товарам залишатися актуальними на протязі не одного сезону.

Ми прагнемо, щоб майстерність виконання взуття, сумок і аксесуарів відповідало високим вимогам покупців і Європейським стандартам. Удосконалюємо технологічний процес і вкладаємо кошти для знаходження нових методик і придбання сучасного обладнання. За рахунок цього ми пропонуємо Вам високу якість продукції!

Постійно зростаючий асортимент, система знижок, індивідуальний підхід до кожного замовника - ось сильні сторони нашої компанії!

         

В інтернет - магазині Valiente ви знайдете широкий асортимент модного шкіряного взуття, сумок та аксесуарів. Наявність різноманітної колірної гами, полегшить вибір потрібної моделі і допоможе підібрати необхідний аксесуар до вашого гардеробу, який надасть Вашому образу завершеність.

На сайті представлені нові колекції взуття, сумок і аксесуарів 2020-2021 року через високоякісної шкіри, які володіють наступними характеристиками:

  • зносостійкість,

  • модним дизайном,

  • високою якістю пошиття і матеріалів.

Дизайн

Наші модельєри створюють вироби з огляду на сучасні тенденції і необхідну ергономічність у виробах.

 

Матеріали

Ми використовуємо шкіру українського, італійського, турецького виробництва.

Ми використовуємо тільки якісну шкіру і шкірозамінник. Використовуємо міцну зносостійку підкладку. Ми шиємо тільки щільними шовковистим нитками. Наша фурнітура тестується нашими майстрами і перевіряється перед виходом споживачеві.

Упаковка

Наші вироби перед виходом перевіряються і наповнюються спеціальними паперами для збереження форми виробу. Кожен  виріб індивідуально упакований.

IMG_9986_edited.jpg
 
UA-188364234-1